The Eagle Academy

Eagel Academy je australská škola zaměřující se na sportovně rekreační kurzy, ať už pro ty, kteří chtějí později pracovat v té to oblasti, nebo jen pro ty, kdo mají rádi sport a pohyb a chtějí se naučit něco nového, či si jen obohatit své znalosti. Od svého založení roku 2003 se Eagel Academy stala jednou z předních a nejrychleji prosperujících škol poskytujících sportovní certifikáty pro mezinárodní studenty, kteří na jejich základě dostanou studentské víza do Austrálie (CRISCOS provider - 025018J). Podmínky pro získání víz.

Eagel Academy má pobočky v Brisbane a na Gold Coastu a nabízí kurzy, které trvají od 4 měsíců po dva roky.

Zkoušky se skládají z praktického cvičení (dle sportu, který si zvolíte), písemného testu z teorie a z prezentace projektu na problematiku daného sportu.
Výuka probíhá na teoretické bázi v učebnách a poté především prakticky v tělocvičnách, hříštích či na moři pří surfovaní. Výuka je 20 hodin týdně. Teoretické hodiny probíhají v areálu školy.
Docházka není monitorována a zaznamenávána nicméně se očekává že budete chodit do školy 15 hodin týdně plus budete plnit 5 hodin zadaných domácích úkolů. Pokud budete mít nedostačující prospěch a docházku můžete být nahlášeni na imigrační úřad a mohou vám být zrušeny studentská víza.

No votes yet