petak

Několikrát nám bylo pohroženo mačetou, kterou tu nosí skoro všichni za pasem, od neúspěšného řidiče poté co jsme si zvolili jiného. Vždycky se všichni smáli a já brzy pochopil, že jedná o takový zdejší dopravní vtip. Nicméně mačetu jsem si také pořídil, abych mohl vyjednávat jako rovný k rovnému.

0
Your rating: Nic
petak

Po několika zastávkách na Indonéských surf spotech se na chvíli přesuneme do Austrálie, kde bych Vám chtěl představit několik surfových spotů, na kterých stojí zato se sklouznout, pokud budete poblíž. První ze série Australských spotů je right point break Burleight Heads na východním pobřeží Australie na Gold Coastu.

4
Your rating: Nic Average: 4 (1 vote)
petak

Vlny se zvedaly na 3ft, největší sety měly kolem 4ft a na těchto vlnách chodil jeden barel za druhým, který vypadal zezačátku trochu nemožně, ale vždy končil dobře

0
Your rating: Nic
petak

Je to srdcovka asi můj nejoblíbenější spot vůbec. 400 metrový pojezd z něhož prvních 200 metrů je v utrobí barrelu poté následuje jeden cutback a další 200 metrový barrel končící v hluboké vodě.

0
Your rating: Nic

13.di l- Frontside Cutback

Frontside cutback je stejně jako backside re-entry jedním ze základních triků, který je hojně využíván surfaři různých úrovní. Pomocí jízdy po hraně surfboardu Vám Frontside cutback pomůže vrátit se zpět do lámající se vlny, kde můžete nabrat větší rychlost. Je to zábavný trik, který Vám pomůže lépe vlnu poznat a pousne Vás na další stupeň v surfování.

3
Your rating: Nic Average: 3 (1 vote)