Marthen Surfcamp Tarimbang

Srdcovka asi náš nejoblíbenější spot vůbec. 400 metrový pojezd z něhož prvních 200 metrů je v utrobí barrelu poté následuje jeden cutback a další 200 metrový barrel končící v hluboké vodě.

Surfcamp Tarimbang
uprostřed divočiny na kraji světa v blízkosti jednoho z nej nej spotů 400 metrový pojezd z něhož prvních 200 metrů je v utrobí barrelu poté následuje jeden cutback a další 200 metrový barrel končící v hluboké vodě. Právě tohle se stává realitou jakmile se vlny zvedenou nad vaší velikost. Je to vlna kterou si před jízdou musíte promyslet, aby jste provedli oblouk přesně tam kde je potřeba. Je to vlna co Vám dá strašně…Vykrajujete své obloučky na mořské hladině na velice velice velice dlouhé vlně, co má rozum a strašně dává..

Pro ty, kteří by surfováním již byly přesyceni, je možné zorganizovat celodenní pěší túry buší k vodopádům, nebo do místních domorodých vesnic s místním průvodcem.

Surfcamp Tarimbang

se nachází na západním pobřeží východní časti ostrova Sumba. Na samotě u surfspotu je hluboká zátoka ohraničena vysokými skálami a buší.Nikdo nikde kromě pár obyvatel surfcampu (max.10 lidi)

Ubytovaní je v bungalovech moskytyerou po dvou až třech, záchod a koupelna jsou zvlášť. Bungalovy jsou vybaveny posteli s moskytiérou. V areálu je příjemná společenská místnost pro trávení volného času. V areálu surfcampu je také malý obchod kde si můžete koupit základní, hygienické potřeby a především studené pivo, něco na mlsaní

Jídlo Vám budou připravovat Marten a Cindy a jejich kuchařský team třikrák denně – snídaně, oběd a večeře. Můžete se těšit na indonéské speciality, především mořské plody a k snídani palačinky. V areálu surfcampu je také malý obchod, kde si můžete koupit základní, hygienické potřeby a především studené pivo a něco na mlsaní.

Nejlépe se sem dostanete z Waingapu, kde můžete domluvit odvoz autem v hotelu Merlin. Nebo můžete jet nákladním autem, kde na korbě jsou jednoduché dřevěné sedačky, avšak cesta je poněkud zdlouhavá a budete ji sdílet s místními a dobytkem. Track odjíždí každé ráno z autobusového nádraží, je však lepší domluvit se den předem.
Spot je 5 min pěšky od vesnice Lahara, jižně dolů z kopce. Poté 750 m pádlovat až na line-up nebo skočit ze skály.

Letecky s Bali v cene zajezdu

4 noci 5 dni 8900CZK
V ceně je ubytováni 4 noci v Marthen a Cindy surfcampu plus jídlo 3 denně.

8 noci 9 dni 10 200 CZK
V ceně je ubytováni 4 noci v Marthen a Cindy surfcampu plus jídlo 3 denně.
Doprava Waingapu surfcapmu
Letenka Bali – Waingapu zpáteční

Možná hromadná sleva (více jak 3)

Your rating: Nic Average: 3 (1 vote)