Surfcamp Sumatra Nias

Poznejte jeden z nejlepších righ point breaků na světě, bydlete jako králové, surfujte jako místní. Poznejte kouzlo Sumatry a jejích čistých vln.
Bydlení v osmi pokojové vile přímo naproti surfspotu, s vlastní restaurací, barem a možností připojení k internetu.

Naši kamarádi otevřeli surfovou základnu na ostrově Nias. Přímo naproti světoznámému right point breaku na pláži Sorake.Surfujte breaky jako Machine, Point, Indicator nebo další opuštěné spoty při ostrovech Asu, Bawa, Telos na které Vás dopraví rychlý člun patřící majiteli surfcampu .
Možností sklouznout se je tu opravdu hodně a vlny jsou vhodné pro všechny úrovně surfařů na každého tu čeká ten správný spot právě podle jeho surfařských schopností. Pro úplné začátečníky je v zátoce Lagundri i beach break. V surfcampu je možné si domluvit surfové lekce nebo celodenní tury s průvodcem do okolního deštného pralesa,k vrcholkům hor ostrova Nias, do domorodých vesnic či k zapomenutým písčitým plážím. Všechny výpravy na lodi budou dokumentovány a bude mít možnost si poté zakoupit fotografie Vašich surfařských výkonů.

Surfcamp se nachází v na ostrově Nias, v zátoce Lagundri na pláži Saroke přímo naproti legendárnímu point breaku.

Oblast Sumatry omívají vlny tichého oceánů a je to oblast, která se vyznačuje nejkonzistentnějšími a nejkvalitnějšími vlnami v celé Indonésii. Do té to oblastí již nezasahuji pravidelné větry jako např. na Bali není surfování ovlivněno obdobím sucha a dešů, celoročně jsou tu vhodné podmínky k surfování a můžete si užívat celodenní čisté surfování bez větru.
Vítr přichází nepravidelně většinou s tropickými bouřkami. Největší vlny jsou v období červenec , srpen a je to také období, kdy je tu nejvíce lidí. Nias spadá do tropického pásma a teploty se to celoročně pohybuji kolem 30 stupňů a vlhkost vzduchu je ještě větší než na Bali.

Na ostrově Nias se nachází nádherné písčité plážičky deštný prales a hory. Můžete věnovat kromě perfektního surfování také turám do okolí, které je možné zoorganizovat s místními průvodci.

Ubytování v osmi pokojové vile Jamburai Lodge, kde budete moci přímo z pokoje pozorovat barrelicí se vlny na legendarním na rigth point breaku. Pokoje jsou dvou či jednolůžkové s vlastni koupelnou a velikou terasou.Součásti vily je restaurace, bar a prádelna. Ve vile je wifi připojení síla signálu však není vždy optimální.

Jídlo je tříkrat denně a budou Vám ho připravovat mistří vařeni s kuchyně restaurace Jamburai Lodge.

Tento legendární surfspotu, který je často viděn v surfařských časopisech se nachazí přímo naproti veží na pláži Sorake v zatoce Lagundri.

Napravo od pointu, nejvíce položeny na kraj zatoky Lagundri.

Přimo v zátoce Lagundri.

Nejlepé se dostat na Nias letecky s Medane. Do Medane je možné se dostat s Kualalumpur, Sinagapuru, nebo s Bali či Jakarty. Pokud budete chtit zarezervovat letenku nebo poradit se spojením neváhejte se na nás obrátit.

Basic Package 389 US osoba/noc

10dni 9noci
V ceně
Ubytovoni 9 noci
transport s letiště Nias-camp a zpátky
3 denně jídlo

Profi Package 1100 US osoba/noc

9noci/10 dni
V ceně
Ubytováni 9 noci
transport s letiště Nias-camp a zpátky
3 denně jídlo
lodní doprava na surfspoty
SURF NIAS ISLAND
SURF TALLO ISLAND
SURF HINAKO ISLANDS BAWA ASU SECRETS

U všech výletu si můžete zakoupit po skončení fotgrafie od profesionalního fotografa.

To to jsou zavádějící nízké ceny, dlouho nevydržej jakmile se surfcamp dostanete do surfařského podvědomí

Lekce surfování

Od 250 000 IRD,

Výlety do okolí s průvodcem

350 000 na den.

Ceny se mohou nepatrně, zaleží na obsazení a období kdy chcete do surfcampy vyrazit.

Your rating: Nic Average: 3 (1 vote)