Soulrider surf camp Bali -Ulluwatu

Pro ty kdo chtějí mít nejznámější surfařské spoty na blízku a chtějí být v centru surfařské meccy Indonesie na poloostrově bukit. Surfujte spoty jako Padang Padang, Uluwatu,Impossible jako první…..

Objevte i Vy tropický ráj a magický ostrov bohů Bali ... zasurfujte si na nejznámějších spotech – Padang Padang, Uluwatu,Impossible... navštivte hinduistické chrámy ... vydejte se do džungle a na průzkum vnitrozemí se sopkami a jezery ... ochutnejte místní výborné jídlo ... nakupte si vše co potřebujete a i to co nepotřebujete vůbec, nechte se masírovat a relaxujte za neuvěřitelně nízké indonézské ceny.

Surf camp se nachází několik metrů od legendárních surfařských spotů na Ulluawtu a Padang Padang.

Ubytování v dvoujlůžkových pokojích vybavených větrákem.Pokoje jsou se sprchou.

Jeďte stejně jako na Padang Padang a poté pokračujte dál 2km jižně. Druhá odbočka vpravo a poté dojeďte až na parkoviště. Můžete zaparkovat před parkovištěm vpravo u cesty, aby jste se vyvarovali placení. Vlevo před parkovištěm je vyhlídka, kde můžete zkontrolovat vlny.Přístup na Line Up je přes vesničku Uluwatu umístěnou na skále a poté skrz jeskyni kde vyplavete na Line up.

Dejte se cestou na na Uluwatu po cestě minete Jinbaran Bay poté se cesta bude rozdělovat na tři. Dejte prostřední kde je napis Uluwatu, Po 8 km zahněte doprava u obchodu Ji Labuansait. Hlavní take off je kolem pointu, Můžete tam dojit za odlivu nebo doplavat pomoci hlubokého kanálu za přílivu.

Můžete ho vidět s Bingin,lehký přístup s Padang Padang. Jeďte směrem na Ulawatu poté co minete Bigin zahněte před mostem doprava, kde můžete zaparkovat na vyhlídce.

Dejte se cestou na na Uluwatu po cestě minete Jinbaran Bay poté se cesta bude rozdělovat na tři. Dejte prostřední kde je napis Uluwatu, Po 8 km zahněte doprava u obchodu Ji Labuansait. Pote poracovat po hlavni cestě.
Je možné dohoudnout vyvednutí na letiští či na Bali.

Cena:
18 900,- / 4 týdny
15 900,- / 3 týdny
13 900,- / 2 týdny
9 900,- / 1 týden
Transfer z a na letiště ... doprava po ostrovech ... ubytování ve stylovém prostředí ... výborná snídaně a večeře ... půjčení surfu ... profesionální coaching ... lokální průvodce a doprava po vyhlášených surfových spotech ... stálá péče Soulrider teamu ... výlety po Bali ... při pobytu minimálně tři týdny čtyřdenní výlet na ostrov Lombok ... láska & mír

Pouze ubytovani od 300 CZK na den zalezi na sesozone a zaplneni campu - pro presnou cenu nas kontaktuje.

No votes yet