Surf a fisherman camp Kallala

Kallala sunset
race track
point
bundgalow

Surfařska a rybářská základna na zapomenutém místě, kde si budete připadat jako by se zastavil čas .

Přímo naproti tomu to surfcampu se nachází hned několik surfařských spotů, pro všechny úrovně surfařů. Díky velice konzistentním vlnám Indického oceánu které přicházejí z jihu, se budete moci věnovat surfování téměř, každý den.Vítr převládá v období sucha jihozápadní což je pro Kallalu Off shore. Při odlivu tu vane vždy Off shore. Období sucha je od dubna do listopadu. Období deštů již neni tak dobré pro surfování, díky nepřízní větru, ale je však vhodné pro rybaření. Nejhojnějším obdobím na úlovky je listopad prosinec.

Je možné domluvit pouze rybařský výlet.

Mr. David Surf a fisherman camp je na Indonéském ostrově Sumba , který omívají vlny Indického oceánů, poblíž mále rybářské vesničky Kalalla. Je umístěn pouze 10 metru od pláže. V okolí camp jsou nadherné paneské pláže. Místo kde zapomenete na všechny starosti.

Ubytování je v Bungalovech cca 10m od moře přímo naproti surfařským spotům u Mr Davida. Mr. David je Australan výborný surfař a vášnivý rybář, který žije v Indonésii již 40 let a v Kalale 10. Zná perfektně místní okolí surfařské a rybářské spoty. Bunaglovy s velikou verandou na které jsou zavěšené hamaky jsou vybaveny větrákem a skříní .Sprcha a záchod ( západním) jsou umístěný za Bungalovem, aby nelákaly do bungalovu komáry, postele jsou opatřeny moskytyerou. Součástí campz je dřevěný bar se společenskou místností, malou knihovnou a satelitni televizi.

Jidlo je výborné a zaručeně nebudete mít hlad, zejména si přijdou na své příznivci mořských darů. Mr. David je vášnivý rybář a kuchař a jídlo Vám bude připravovat osobě. Na jídelníčku budou především mořské dary, které budou připraveny na úrovní špičkových západních restauracích.Těšte se na Langusty alla David a podobné dobroty. Jídlo bude třikrát denně snídaně, oběd a večeře. K pití bude k dispozici kafe, čaj voda a pivo. V blízkosti není žádný obchod.

5:0Race track

Jihozápadní konec ostrova Sumba. Nejlépe se sem dostanete z Waingapu, odkud můžete jet buď autem (odvoz si můžete domluvit v hotelu Merlin), nebo přeplněným autobusem s místními a dobytkem. Nebo kontaktujte Underground Adventure team, který tam Vám zajistí odvoz do surf a fisherman camp v Kallale za.

Ostrov jihovýchodně od Sumby. Lze si pronajmout lod v Katunda. Poté 30 min.

Do surfcampu se nejlépe dostanete letecky z Bali Denpasaru na ostrov Sumba do města Waingapu odkud Vás vyzvedne zaměstnanec surfcampu a odveze do Kallali (2hodiny). Letecké spoje provozuje společnost merpati let trvá přibližně 1,5 hodiny. Cena letenky se pohybuje kolm 2000CZK jedna cesta. Letadla létají třikrát týdně.(út,čt,ne) Pokud budete mít zájem rádi pro Vás letenku zařídíme.

Cena 9 noci/10 dni je za 13 000CZK
Pro skupiny 4 a vice lidi při objednavce sleva 1500 CZK
Cena po slevě 11 500CZK

V ceně je transport z letiště Waingapu-surfcamp a zpátky
9 noci v surfcampu
Třikrát denně jídlo
V ceně není započítána zpáteční letenka Bali - Sumba.
Osobní pojištění
Transport na Bali

No votes yet